مدیریت روزانه کالری سوزی بدن

مدیریت روزانه کالری سوزی بدن

مدیریت روزانه کالری سوزی بدن

کالری و میزان انرژی چیزی است که می توان با کم و زیاد کردن آن باعث چاقی و لاغری شد.درباره ی کالری‌ ها هم زیاد شنیده ایم که چگونه میتوانند باعث افزایش وزن و کاهش وزن و یا حتی تنظیم وزن از آن استفاده کرد و بهره برد. ما در این مطلب برای شما عزیزان به بررسی این موضوع که کالری چیست و روزانه به چه میزان از آن نیاز داریم و مدیریت روزانه کالری سوزی بدن خود می‌پردازیم.

به گزارش سلامتی ایران کیش کالا، ما همیشه صحبتهای زیادی درباره ی کالری شنیده ایم به طور مثال یک شیرینی چند کالری دارد؟ چند کالری با 100بار پریدن و یا دویدن در طولانی مدت میسوزد؟ و…

کالری چیست و بدن ما چقدر کالری نیاز دارد؟

کالری‌ ها، بودجه بدن ما را تامین میکنند. در صورتی که میزان انرژی که وارد بدن ما میشود با انرژی که مصرف کنیم و از دست میدهیم برابر باشد، یک تعادل سالم در بدن اتفاق می‌ افتد.

کرم لاغری ماکاس اسلیمینگ چربی سوز

چنانچه بصورت مداوم انرژی بیش از اندازه وارد بدن ما شود یعنی بیشتر از آن چه که بدن ما میسوزاند، میزان اضافه انرژی بتدریج بصورت چربی در سلولهای ما ذخیره میشود و اضافه وزن پیدا میکنیم. درمقابل اگر انرژی که بیش ازآنچه که دریافت میکنیم، بسوزانیم وزن کم خواهیم کرد.

یک کالری به معنی مقداری انرژی است که دمای یک کیلوگرم آب را به میزان یک درجه سلسیوس بالا میبرد. هرچیزیکه ما مصرف میکنیم و غذایی که مامیخوریم، مقداری کالری دارد. یک برش پیتزا بطور متوسط275کالری، یک تکه نان 79کالری و سیب 51کالری دارد. این انرژی زمان هضم غذا آزاد میشود و در مولکولهای دیگر ذخیره شده و وقتی بدن به انرژی نیاز دارد، شکسته میشود تا انرژی مورد نیاز بدن ما را تامین کنند. این انرژی به 3-صورت مصرف میشود:

 1. 10% آن برای هضم غذا
 2. 20% برای فعالیت‌ های فیزیکی
 3. و 70% آن عملکرد اصلی بافت‌ ها و اندام‌ های بدن را پشتیبانی میکنند که مربوط به نرخ و میزان متابولیسم پایه بدن است.

بهترین ژل لاغری شکم پهلو

میزان کالری که برای زنده ماندن نیاز است، بدون آنکه غذا بخورید و یا حرکت کنید، هضم غذا را نیز به آن اضافه کنید. به این ترتیب به عدد راهنمای قطعی که یک فرد معمولی هر روز احتیاج دارد.

2000 کالری برای خانم‌ ها و 2500 برای آقایان است.


اهمیت تغذیه و تاثیر آن بر عملکرد ورزشکاران

این مقدار تخمین بر اساس فاکتور‌های مانند وزن، فعالیت فیزیکی و جرم ماهیچه ها است. آیا این بدین معنی است که هرکس حدود 2000 کالری در روز دریافت کند؟ نه لزوما.

 • چنانچه فعالیتی انجام میدهید که انرژی زیادی احتیاج دارد مانند دوچرخه سواری بدن شما میتواند روزانه 9هزار کالری انرژی مصرف کنند.
 • حاملگی هم نسبت به مواقع عادی مقدار کمی کالری بیشتر نیاز دارد.
 • انسان‌ های مسن‌ تر به طور معمول نرخ متابولیسم کمتری دارند چرا که انرژی را بصورت آهسته و تدریجی میسوزانند.

لاغری سریع بدن

نکته ی دیگری که درباره حساب کردن کالری باید بدانید این است که میزان کالری مواد غذایی که روی برچسب‌ های آن نوشته شده بیانگر میزان انرژی که این ماده غذایی دارد، است نه اینکه شما چه مقدار انرژی از آن دریافت میکنید.

غذا‌های فیبردار مانند کرفس و گندم انرژی بیشتری برای هضم نیاز دارند؛ بنابراین از 100کالری کرفس انرژی کمتری دریافت میکنید تا 100کالری چیپس سیب زمینی.

بعضی غذا‌ها حاوی مواد مغذی مانند پروتئین و ویتامین هستند درحالیکه بعضی دیگر ارزش غذایی چندانی ندارند. استفاده بیش از حد از این مواد غذایی باعث اضافه وزن و سوء تغذیه میشوند. علاوه بر این حتی در مقدار دقیق از 2 غذای یکسان انسان‌ های مختلف میتوانند مقدار کالری متفاوتی دریافت کنند. تفاوت در ویژگیهایی مانند »

 • میزان آنزیم ها
 • باکتری‌های روده
 • و حتی طول روده باعث بروز این پدیده میشود و این یعنی توانایی هر فرد در استخراج انرژی از مواد غذایی کمی و متفاوت است.

قرص لاغری بسازید

بنابراین، کالری با اینکه یک مقیاس اندازه گیری مفید است، اما برای آن که بفهمیم دقیقاهر کدام ازماچه مقدار کالری نیازداریم بایستی مسائلی مانند:

 • میزان فعالیت روزانه
 • تمرین ورزشی
 • نوع غذایی که مصرف میکنیم
 • و توانایی بدن در پردازش انرژی را هم در نظر بگیریم.
سلامت و زیبایی ایران کیش کالا
http://irankkala.ir

فروشگاه ایران کیش کالا تنها نمایندگی رسمی لوسیون ماساژ لاغری بلیتا BIELITA و ناکی NAQI و ژل لاغری آکادمی و ژل لاغری ماکاس اسلیمینگ MACAS SLIMMING و ژل لاغری توتال بادی سوماتلین ایتالیایی اصل و ژل لاغری جلبک ولنسی می باشد و هیچگونه نمایندگی مجاز دیگری ندارد.

لطفا جهت سفارش و خرید ژل لاغری بلیتا BIELITA و ناکی NAQI و کرم لاغری ماکاس اسلیمینگ macas و ژل لاغری توتال بادی سوماتولین و ژل لاغری 3 روزه و … می توانید با همکارانمان در واحد فروش فروشگاه ایران کیش کالا تماس حاصل فرمایید:

تلفن تماس:

output_go8vEk

خرید لوسیون ماساژ لاغری ناکی NAQI
خرید لوسیون ماساژ لاغری ناکی NAQI
کرم لاغری سینره
کرم لاغری سینره

سایت-ماکاس-اسلیمینگ

کرم چربی سوز سینره
کرم ژل لاغری بلیتا BIELITA

ژل لاغری سوماتولین توتال بادی ایتالیا ژل‌ لاغری‌ جلبک دریایی زنجبیل ولنسی کرم-چربی-سوز-شکم-ژل-لاغری-قوی

خرید محصول

2 نظر

 • مونا بهرامی راد

  من کرم سینه ژل لاغری قوی و چربی سوز رو که همکارانتون معرفی کردن طی مشاوره ای که داشتیم خرید کردم و خیلی خوب و عالی بوده و تقریبا توی این 2 هفته 2 سایز کاهش سایز شکم پهلو داشتم و فرم بدنم خیلی خیلی خوب شده 🙂
  ممنونم از محصولات خوب و با کیفیتتون.
  می سی 🙂

  • ا

   سلام خانم بهرامی. وقت شما بخیر.
   از اینکه از خرید محصولات فروشگاه ایران کیش کالا رضایتمند بوده اید بسیار خوشحال و خرسندیم و انشاالله همیشه شاد و سلامت باشید.

   مدیریت فروشگاه ایران کیش کالا – تنها نمایندگی رسمی کرم لاغری ناکی و ژل لاغری توتال بادی سوماتلین و ماکاس اسلیمینگ و ولنسی و مورد Murad و سینره و بلیتا اصل دارای مجوز بهداشت و برچسب شبنم.

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *